Delen via Whatsapp Delen via Facebook Messenger Delen via Facebook  

Paolo Passionato and the Pennies from Heaven @ Amsterdam

Ook wel: Paolo Passionato and Pennies



Een oneindige stoet beroemde muzikanten wilde maar al te graag spelen bij die leuke band, die hoewel beroemd, ook heel aardig bleef (wat bij andere bands wel eens heel anders gaat, bijvoorbeeld  Patricia Paay en (vooral!) Sammies Amerika Spaghetti die het presteerden om  in de pauze nog een prachtige trui van mij stelen, terwijl je er al zanger/schrijver vanuitgaat dat je elkaar - vooral als medemuzikanten- kan vertrouwen, lijkt mij.) Maar goed, daar kunnen de meningen over verdeeld zijn. Desondanks zou ik die trui wel graag terugkrijgen, dus bij deze een oproep aan de (on)eerlijke vinder: breng die trui terug, zand erover, ik zal er verder geen werk van maken....
 
Omdat er zoveel beroemde mensen met ze hebben gespeeld moeten we nu toch een selectie maken (wie we overslaan bij voorbaat excuses aangeboden maar nu moet ik beginnen: Ramses Shaffy, Hans Dulfer, Wouter van Bemmel, Olav Ulrich, Marijke Vlug, Wim T. Schippers, Frits Barend, Ivo Niehe, Paul de Leeuw, Koos Postema, Annette van Trigt, Chiel en Marga van Praag, Candy Dulfer, Rinus Groeneveld, Abel de Lange, Miguelito di Chocolate, Toean Terroristo (zie aldaar), Doe Maar, Rudie Hoffman (die tragisch genoeg is overleden  een paar jaar geleden, we hebben hem toen herdacht in Ruigoord-dat hoort -jammer genoeg-ook bij het leven), Glenn Hahn, eveneens herdacht in Ruigoord ,Joost Krepel, Serdar Subuluglu en Jan des Bouvrie.
 

In 1986 kreeg de band  een Grammy voor het gehele oeuvre, en Toean Terroristo een Oskar voor de beste buitenlandse bijrol in de film "De 7 Samoerai slaan er weer op los en nu op de conga".
 
Desondanks is de band recent weer heropgericht, en voelt zich daarbij niet te beroemd of te beroerd om -naast de grote popconcerten en buitenlandse toernees- ook in een klein cafe, een discotheek(je), op een bruiloft, verpleeghuis, sociale werkvoorziening, bedrijfsfeest van een multinational, maar ook nationale bedrijven, of het MKB, te spelen.
Ook op een buurtfeest, een surpriseparty, een protestdemonstratie, een  lagere school (zwart of wit gelijk), een bachelorparty (of een bruiloft- zie hierboven), komt de band uitstekend tot zijn recht en garanderen we een spetterend feest!

Engels

Paolo Passionato and the Pennies from Heaven is de legendarische showband van Paolo Passionato (zie aldaar).De band was de eerste multiculturele samplegeorienteerde latin salsa rap calypsoband ter wereld (bron: Stan Rijven`s popjournaal). Muzikanten uit alle hoeken en gaten van de aarde zoals Tahiti, de Galapagos eilanden, Kazachstan, Haiti, Birma, Laos en Limburg maakten -en maken nog!- deel uit van deze fantastische, maar ook anderszins erg leuke band. Toen de band eigenlijk nog niet eens echt bestond werd er al binnen 1 jaar (het jaar 1983) op meer dan 3000 festivals, jeugdhonken concertzalen, Nederland Muziekland, Sonja Barend,

De Lachende Scheerkwast, Oerol, het festival van Lokeren en Hengevelde gespeeld. De single Hengevelde staat al meer dan 30 jaar in de top 100 aller tijden van Bentelo, Delden, Neede en Goor. En toen moest het dus nog allemaal beginnen! Al snel werd er een fanclub opgericht, met lange wachttijden, en allerlei mooie spullen voor de fans zoals shawls, T-shirts, gekke prullaria (passionato-auto`tjes, passionatozakdoekjes voor de optredens, passionatopleisters, als er eens tijdens een optreden ongelukken gebeurden-hetgeen-gelukkig-niet vaak het geval is!), en wat dies meer zij! De voorzitter van de fanclub (Benjamin Unlimited) bestaat nog steeds en is van de opbrengsten in Engeland gaan wonen.... De spullen zijn nog steeds te koop , maar NB! het zijn inmiddels wel zogenaamde "collector items "geworden (bron: Marktplaats, Ebay). lees meer. over de band.

Paolo Passionato maakt van ieder optreden, of het nu een festival, personeelsfeest, bruiloft, jubileum of café-optreden is, een ware happening



   
plaats Amsterdam
telefoon +31206249105
Artiest(en)
 
email info@PaoloPassionato.nl
zie ook http://www.paolopassionato.nl/
 
Routeplanner naar Paolo Passionato and the Pennies from Heaven

Latin organisaties in de buurt

Salsaschool Sabroso

Amsterdam
Latin dansschool
» Cuban Salsa

Salsa te Gusta

Amsterdam
Latin dansschool
» Latin mix
» Cuban Salsa

Vivendi Dance Collective

Amsterdam
Latin dansschool
» Salsa

Latin Breeze

Amsterdam
Latin dansschool
» Latin mix

Punto Cubano Salsa Amsterdam

Amsterdam
Latin dansschool
» Salsa
» Bachata
» Cuban Salsa

Dansschool Talento Latino

Amsterdam
Latin dansschool
» Salsa
» Bachata
» Merengue

Tangomatter

Amsterdam
Latin dansschool
» Tango

Rueda afuera

Amsterdam
Latin dansschool

Extremos

Amsterdam
Latin dansschool

Dansen in het Oosterpark Amsterdam

Amsterdam
» Salsa
» Bachata
» Merengue

Monti Events

Amsterdam

Cancún Social Club Amsterdam

Amsterdam
» Latin mix
» Salsa
» Bachata

Salsa4Fun Amsterdam

Amsterdam
Latin dansschool
» Latin mix
» Salsa
» Bachata

Bailemos Amsterdam

Amsterdam
» Latin mix
» Salsa
» Bachata

Salsa Rolf

Amsterdam
Latin dansschool
» Salsa

Oropuro Dance Community

Amsterdam
Latin dansschool

Bindaas Bachata

Amsterdam
» Bachata

Dansschool Ponne

Badhoevedorp

Paolo Passionato and the Pennies from Heaven in Amsterdam | LatinWorld